top of page
Facial

TEENUSED

KEEMILINE KOORIMINE - Eesmärk ja näidustused


Keemilise koorimise eesmärk on värskendada ja eemaldada naha kahjustatud pindmisi kihte. Kui naha pindmine kiht on koorimise teel eemaldatud, tekib taastudes asemele uus terve nahk. Keemiline koorimine annab häid tulemusi akne naha korral. Hooldus on efektiivne kortsude puhul, samuti nendele kellel on vanusest, päikesest või hormoonravimitest tingituna hüperpigmentatsioon. Populaarseimad on kerged superpindmised keemilised koorimised, milleks enamasti kasutatakse glükool-, piim- ja mandlihappe tooteid, samuti on populaarsed A-vitamiinil ehk retinoolil põhinevad koorimised.


SESDERMA/ MEDIDERMA

Sesderma retinoolhooldus

Retinool ehk A-vitamiin reguleerib naha sarvestumist ja vähendab naha kuivust. Retinoolhooldus sobib naha intensiivseks niisutamiseks ja ühtlustamiseks; soovitatav ka järgnevate keemiliste koormiste ettevalmistamiseks.

Sesderma Melaspeel R + SPA lightening hooldus

Hüperpigmentatsiooni vastane hooldus. Erinevaid orgaanilisi happeid ja retinooli sisaldav kombineeritud keemiline koorimine ühtlustab tõhusalt naha jumet. Hooldus vähendab nii olemasolevaid pigmendilaike kui ka ennetab uute tekkimist.

Sesderma Azelac System Peel hooldus

Hooldus rasusele ja ebapuhtale nahale. Aselaiinhappel põhinev nahka puhastav ja rasueritust reguleeriv keemiline koorimine, mis leevendab naha põletikku ja punetust, vähendab vistrike ja komedoonide teket ja akne nähte. Hooldus sobib ka rosaatsea nähtude ja seborroilise nahapõletiku parandamiseks.

Sesderma tugevatoimeline kombineeritud hooldus ettevalmistatud nahale

Tugevatoimeline kombineeritud keemiline koorimine erinevate orgaaniliste hapete, retinoidide ja lisaainete abil. Hooldus vähendab oluliselt vananemisilminguid ja noorendab nahka seda pinguldades, silendades ja ühtlustades. Tugevatoimeline keemiline koorimine võib tekitada naha kestendust ja vajab alati protseduurieelset naha spetsiaalset eel- ja järelhooldust.

Microneedling hooldus hüaluroonhappega

Microneedling hüaluroonhappe-hooldus koosneb leebest keemilisest koorimisest ja microneedling-teraapiast koos hüaluroonhappega (tüüpiliselt täitesüstides kasutatav aine). Leebe keemiline koorimine valmistab naha protseduuriks ette. Microneedlingu käigus tehakse peenikeste nõeltega naha pindmisse kihti mikrokanalid, mis ühtaegu aktiveerib naha kollageeni ja elastiini süsteesi kui ka aitab hüaluroonhappe valitud nahapiirkonda kanda. Protseduuri tulemuseks on oluline naha toonuse paranemine ning struktuuri ja jume ühtlustumine.

INFO NAHA KEEMILISEKS KOORIMISEKS


Naha keemiline koorimine on protseduur, mille tulemusena eemaldatakse naha pindmist kuivust ja ebaühtlust põhjustav elutu rakukiht. Samaaegselt stimuleeritakse naha alumisi kihte ja kollageeni sünteesi, millest sõltub naha elastsus. Naha keemiliseks koormiseks kasutatavate meetodite ja toodete valik võimaldab leida individuaalselt sobivaima lahenduse, võttes arvesse nii konkreetset nahaprobleemi, naha ealisi muutusi kui ka naha tundlikkust, et protseduur oleks tõhus, samas mitte liigselt traumeeriv.

Olenevalt probleemist ja naha omadustest, samuti arvestades eelnevat hooldatust on võimalik valida leebema ja tugevama toimega protseduuride vahel. Seetõttu sobib naha keemiline koorimine nii kergemaks naha värskendamiseks ja noorendamiseks kui ka naha põhjalikumaks mõjutamiseks. Mõnedel hooldustel on lisaks naha põletikku, punetust ja rasueritust vähendav toime.


Keemilised koorimised on tõhusad järgmiste tulemuste saavutamiseks:

  • vananeva naha elastsuse parandamiseks ja naha pinguldamiseks;

  • armide, kortsujoonte ja suurepoorilise naha silendamiseks;

  • kuiva ja kestendava naha niisutamiseks;

  • pigmentlaikude helendamiseks, naha värvuse ühtlustamiseks;

  • akne nähtudega või rasuse naha puhastamiseks ja tasakaalustamiseks.


Naha keemilise koorimise protseduure võib kombineerida fotonoorendusega (valgusraviga), millisel juhul on tulemus oluliselt enam märgatav kui kummagi meetodiga üksi. Kui Teile pole varem naha keemilist koorimist tehtud, on vajalik eelnev konsultatsioon. Selle käigus tehakse naha analüüs, küsitakse terviseseisundi kohta, koostatakse optimaalne nahahoolduse plaan ja protseduuri-eelse ettevalmistusperioodi vajalikkus ja kestus. Naha keemilisi koorimisi on olenevalt protseduuri tugevusest soovitatav läbi viia 4-6 hooldusest koosneva kuurina, hoolduste vahelise intervalliga 7-14 päeva.


Naha ettevalmistus enne keemilist koorimist
Tugevama toimega protseduurile peaks eelnema vähemalt 2-nädalane naha ettevalmistusperiood happeid või retinooli sisaldavate kreemidega. Sobivate toodete valiku osas nõustab Teid protseduuri tegija.


Naha taastumine pärast keemilist koorimist
Järgmisel päeval pärast protseduuri võib esineda naha turset ja punetust, sellele veel järgneval päeval võib nahk muutuda kuivaks ja hakata kestendama (kestendus võib kesta 3-4 päeva). Seetõttu on oluline nahka tõhusalt niisutada ja spetsiaalse hooldusvahendiga rahustada. Sobivate toodete valiku osas nõustab Teid protseduuri tegija.

NB! Protseduuri järgselt umbes 5 päeva jooksul ei tohi käia saunas ega ujulas, teha intensiivset füüsilist treeningut (et vältida higistamisel tekkivaid vesiville), teha depilatsiooni ega teisi tugevatoimelisi kosmeetilisi protseduure, kasutada aktiivseid kosmeetilisi tooteid ega naha kestendust mehaaniliselt eemaldada. 2 nädala jooksul tuleb vältida päevitamas ja solaariumis käimist.

Toodete kohta vaata lähemalt Mediderma veebist.


ACADEMIE SARJA NÄOHOOLDUSED


Kollageeni hooldus

Hooldus tagab optimaalse hüdratsiooni ning kortsukeste ja peenikeste joonte silmnähtava kadumise. Niisutab, tervendab ja pinguldab nahka. Hoolduse tulemusi võib märgata esmakordsest kasutamisest alates. Nahk on pikaks ajaks niisutatud ja toonuses. Hooldus sobib kõigile, kel vanust üle 30ne.

Academie nahka niisutav ja toitev hooldus põhineb vitamiinide ja antioksüdantide koostoimel. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale. Ideaalne hooldus naha värskendamiseks enne tähtsaid sündmusi ja aastaaegade vahetumisel.

Academie puhastav hooldus sobib eelkõige akne ravi (kas paiksete ravimitega või tablettravi) kergemaks täiendamiseks ja tulemuse tõhustamiseks ilma naha keemilise koorimiseta. Hooldus koosneb naha mehhaanilisest puhastamisest ning antiseptilise ja rahustava toimega preparaatide kasutamisest.

ELSA HJERONYMUS NÄOHOOLDUSED


Ainulaadne sügavpuhastav nöohoolduse protseduur, mille puhul ei toimu mehaanilist vahelesegamist – nahka ei pigistata, näonahka töödeldakse spetsiaalpreparaadiga. Naha sügavpuhastust vajame me kõik, olenemata nahatüübist, või sellest, millise probleemi all nahk kannatab. Hooldus on antibakteriaalse toimega, sügavalt niisutav, ainevahetust ergutav, rikastab kudesid hapnikuga. Protseduurid annavad maksimaalse puhtuse, nahk on elastsem ja siledam.


Elsa Hjeronymus sügavpuhastav hooldus
Eriti hästi sobib nahatüüpidele: Akne, rasune nahk, kombineeritud nahk. Ka koos massaaziga.


Elsa Hjeronymus sügavpuhastav ja tugevalt niisutav hooldus
Sobib igale nahatüübile, kuid eriti soovitav on kuivale ja pindkuivale nahale. Ka koos massaaziga. Õpilasele soodushind!


Micro Needling Teraapia ehk kollageenteraapia

MicroNeedling Teraapia on tõhus vahend terve rea nahaprobleemide lahendamiseks. See on pehmetoimeline ravimeetod naharakkude nooruse taastamiseks. Ülipeened mikronõelakesed läbistavad epidermise stimuleerides kollageenisünteesi. Selle tulemuseks on mikrokanaliefekt, mis soodustab ka vitamiinide, seerumite jm paiksete vahendite imendumist, suurendades nende efektiivsust. Sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele. Micro Needling teraapia on turvaline ja loomulik alternatiiv võrreldes laserhooldusega.


Eelised ja toime.
- õhuke nahk muutub paksemaks ja pinguldub, naha elastsus taastub
- sobib kõikidele nahatüüpidele
- suurendab naha loomulikku võimet kollageeni toota
- pigmendilaigud muutuvad heledamaks
- miimilised kortsud ja kurrud taanduvad
- kiire paranemisaeg
- võib teha korduvalt
- hooldusega ei kaasne epidermise eemaldamist
- sobib kõikidele näo-, kaela- ja kehapiirkondadele
- akne armid ja venitusarmid e. striiad muutuvad vähemmärgatavaks, naha pind muutub siledamaks


Valgusravi LED LIGHT THERAPHY  (punane ja sinine valgus)

Valgusravi on antibakteriaalse toimega, seega tõhus akne ja ummistunud pooride ravis, kuna vähendab rasueritust ja ahendab poore. Valgusravi omab tugevat põletikku alandavat toimet, kiirendab naha taastumist ja on ohutu kõikidele vanusegruppidele. Valgusravi omab rahustavat toimet organismile tervikuna, annab jõudu ja energiat. Valgusravil on ka psoriaasi leevendav toime. Ei sisalda UV kiirgust.


Darsenvalisatsioon
Põletikku alandava ja vereringeit parandava toimega.

Parafiinhooldus
Parafiinhooldus on niisutava, rahustava ja lihaspingeid lõõgastava toimega. Hooldus pehmendab ja silub nahka ning on valuvaigistava toimega.

Vastunäidustused:

  • naha pöletikulised haigused

  • perifeersed veresoonte haigused

  • kroonilised reumatoloogilised ja sidekoe haigused ägedas faasis

  • jäsemete tundlikkuse häired

  • ülitundlikkus parafiini vöi soojaravi suhtes

bottom of page